Informace v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19

 

Vážení diváci, 

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 se s platností od 12. března 2020 do odvolání nemohou konat akce, kterých by se zúčastnilo více jak 30 lidí.  

Přinášíme vám proto informace, jak postupují jednotlivá divadla, případně další kulturní zařízení, jimž zprostředkováváme předprodej.

 

  MĚSTSKÉ DIVADLO

Městské divadlo Brno v souladu s rozhodnutím Bezpečností rady státu přestává od 10. 3. 2020 až do odvolání hrát plánovaná představení. Všechny inscenace, které v tomto období odehrány nebudou, zrealizuje v náhradních termínech, které divadlo zveřejní dle možností daných výjimečnou situací. Vstupenky tedy zůstávají nadále v platnosti.

Aktuální informace budou případně dále zveřejňovat na svém webu - www.mdb.cz - a na facebookových stránkách. 

 

  NÁRODNÍ DIVADLO BRNO

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 se s platností od 10. března 2020 do odvolání ruší všechna představení v budovách Národního divadla Brno ‒ Janáčkova divadla, Mahenova divadla a divadla Reduta.

Vzhledem k tomu, že jde o opatření na dobu neurčitou, bude se vstupné vracet postupně – vždy od následujícího dne po původně stanoveném datu konání představení. 

Vstupné hrazené platební kartou nebo bankovním převodem se bude vracet automaticky. 

Prosíme, aby návštěvníci, kteří zakoupili vstupenky na představení NdB a platili v hotovosti, požádali o vrácení vstupného pouze písemně - nejlépe e-mailem na adresu storno@ndbrno.cz s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a k žádosti přiložili naskenované (nebo vyfocené) vstupenky na vrácení. Prosíme diváky o trpělivost, žádosti budeme vyřizovat postupně. Viz též info na: http://www.ndbrno.cz/bloky/dulezite-oznameni-v-souvislosti-s-koronavirem-vraceni

Koncerty (Zrní, Rudy Linka, Vienna Strauss Philharmonic Orchestra, Hradišťan, Hana a Petr Ulrychovi) budou řešeny jednotlivě – veškeré informace bude divadlo postupně sdělovat.

Další informace budou poskytovány operativně a budou zveřejněné na internetové stránce NdB www.ndbrno.cz a facebookových profilech.

  FILHARMONIE

Informace o tom, jak se bude vracet vstupné za zrušené koncerty v souvislosti s výskytem koronaviru, budou vyvěšeny na webu https://filharmonie-brno.cz/ruseni-koncertu/ a na facebookovém profilu. Těm, kteří na sebe uvedli kontakt, budou zaslány informace e-mailem. 

Vstupné je možné vracet ode dne následujícího poté, co se měl koncert uskutečnit. Vstupné se vrací pouze v předprodeji Filharmonie Brno v Besední ulici - otevírací doba je od pondělí do pátku od 13 do 19 hodin. Vrácení je možné nejpozději do 90 dnů od data konání koncertu, nejlépe je ale vrátit vstupenky do měsíce od data akce. Info vyvěšeno také na webu Filharmonie: https://filharmonie-brno.cz/vraceni-vstupneho/

 

  BURANTEATR

Divadlo BuranTeatr ruší do odvolání veškerý divadelní provoz, tedy nejen představení, ale též workshopy. Budou se hledat náhradní termíny. Diváci, pokud uvedli email nebo telefon,  budou kontaktováni. Aktuální vývoj sledujte na webových stránkách divadla, nebo na facebooku. 

https://www.buranteatr.cz/

 

  KS OMEGA

  • úterý 10.3. – Karel Plíhal

Z nařízení Ministerstva zdravotnictví se koncert v úterý 10.3.2020 NEKONÁ. Koncert se uskuteční v náhradním termínu, a to v úterý 29. 9. 2020 od 19:00 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nebude nový termín vyhovovat, můžete vstupenky vrátit v předprodejích, kde byly zakoupeny, a to nejpozději do konce dubna.

  • Změnu termínů dalších koncertů sledujte na webu: 

http://www.ksomega.cz/koncerty-a-divadla-na-musilce

 

  SONOCENTRUM BRNO

Nejbližší kulturní akce v Sono Centru se do odvolání ruší. Aktuálně se jedná s jednotlivými pořadateli o nových termínech. Bližší informace o vstupenkách a náhradních termínech budou zveřejněny na facebooku a na webu. 

https://www.sonomusicclub.cz/event/pozastaveni-kulturnich-akci-v-sonu/

 

Předprodejní sítě uvádí informace k jednotlivým akcím na svých webech:

  SMSTICKET

http://blog.smsticket.cz/informace-ohledne-zruseni-akci-nad-100-navstevniku/

  TICKETMASTER

https://www.ticketmaster.cz/help/covid19.html?language=cs-cz&int_cmp_name=Covid19&int_cmp_id=CZ-Home-912&int_cmp_creative=Home-main-3&tm_link=tm_ccp_Home_main_Covid19

  TICKETPORTÁL

https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2

  TICKETSTREAM

https://www.ticketstream.cz/stranka/zruseni-akci-od-10-3-2020

  TICKET ART

https://vstupenky.ticket-art.cz/novinky/prohlaseni-spolecnosti-ticket-art-praha-k-situaci-zruseni-akci-12906/

  COLOSSEUM TICKET

https://www.colosseumticket.cz/cs/

 

 Poslední aktualizace: 20. března 2020